| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE T8 SMD 18W WW 26X1200 frosted 1 side power SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 18 W |
| Gaismas plūsma | 1600 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418735720 |