| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E27 3,3W 827 FR |
| Zīmols | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 45 mm |
| Lampas efektivitāte | 75.75 lm/W |
| Garums | 86 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 3.3 W |
| Gaismas plūsma | 250 lm |
| Stara leņķis | 200 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899282285 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |