| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Tube T8 900mm 12W 6500K 0610725 |
| Zīmols | Shada |
| Kategorijas |
T8 LED caurules
G13 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 12 W |
| Gaismas plūsma | 1280 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8720604305388 |