| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED T8 Batten connector |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 39 mm |
| Augstums | 10.8 mm |
| Garums | 24.6 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6956321860851 |
| Krāsa | Pelēks |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |