| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED T26 230V 2W E-14 WW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 2 W
E14 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 835096 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 140 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650524293 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650524293 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650524293 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 5902650524293 |