| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED STAR MR16 12 V 35 36 ° 5.5 W/6500 K GU5.3 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 49.6 mm |
| Lampas efektivitāte | 72 lm/W |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 51 mm |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 5.6 W |
| Gaismas plūsma | 400 lm |
| Lampas apzīmējums | A tipa |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899212039 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899212046 |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Gaismas intensitāte | 950 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 5.6 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 400 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |
| Spēka faktors | 0.7 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.17 |