| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED LINE S15 / S19 9 W/2700 K 310.00 mm |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 522865 |
| Kontaktligzda | S19 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 38 mm |
| Lampas efektivitāte | 89 lm/W |
| Lampas forma | Lineārais |
| Garums | 310 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 9 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 140 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899955066 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4052899955264 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Gaismas intensitāte | 0 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 70 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 9 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 80 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 806 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | F |
| Spēka faktors | 0.5 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.14 |
Special LED lamps with S15 and S19 base. Product features: LED alternative to conventional lamps. Mercury-free lamps. Product benefits: Long life. Low energy consumption. No UV and near-IR radiation in the light beam. Three year guarantee. Areas of application: Domestic applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.