| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED SPOT ETERNAL PL4XGU10BK/GD OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Kategorijas |
Gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1990 00 |
| Platums | 210 mm |
| Garums | 215 mm |
| Augstums/dziļums | 150 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4099854588198 |