| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 4W 345lm 4000K Clear 36° - 3-pack |
| Zīmols | Shada |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 4 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8720604302967 |