| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 3W 230lm 2700K Clear 36° |
| Zīmols | Shada |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 3 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 3 W |
| Gaismas plūsma | 230 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8720604302288 |