| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 2.5W 240lm 2700K Frosted 270° - 3-pack |
| Zīmols | Shada |
| Kategorijas |
G9 LED spuldzes (kapsulas), 2,5 W
G9 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 2.5 W |
| Gaismas plūsma | 240 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8720604303445 |