| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED R7s T29x78 230V 950Lm 8W 830 AC Clear Dim |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
R7s LED spuldzes
R7s spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 860467 |
| Kontaktligzda | R7s |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 950 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739065765 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739065762 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739065769 |