| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED PARISIENNE PREMIUM COG 20W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | C |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 667322 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 20 W |
| Gaismas plūsma | 3400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650567375 |