| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED PARISIENNE PREMIUM 40W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | D |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 667321 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 40 W |
| Gaismas plūsma | 5900 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650572409 |