| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED P45 5W E-14 230V CCT+DIM Wi-Fi Spectrum SMART |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 5 W
E14 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 881517 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 420 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650570801 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650570801 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650570801 |