| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED P T8 glass 1200 16W 100pct 3000K CT |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 131 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Garums | 1213.6 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 16 W |
| Gaismas plūsma | 2100 lm |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 220 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6945730453082 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 2100 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.9 |