| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED modules |
| Zīmols | Tridonic |
| Kategorijas |
LED moduļi
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 21.6 mm |
| Diametrs | 113.14 mm |
| Garums | 80 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210501994, 9006210501994 |
| Darba spriegums | 0 V |
| Nepieciešams ārējais draiveris | No |