| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Led module AC 176-264V 6W 4000K 440Lm 36Degr. Ra90 Dim |
| Zīmols | Civilight |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Diametrs | 50 mm |
| Garums | 36 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4060574475075 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4060574475075, 4060574475075 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Gaismas intensitāte | 1000 cd |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 25000 h |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
Led module AC 176-264V 6W 4000K 440Lm 36Degr. Ra90 Dim