| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Led module AC 176-264V 10W 3000K 620Lm 24DegrDegr. Ra95 Dim |
| Zīmols | Civilight |
| ETIM | EC000996 |
| Diametrs | 50 mm |
| Garums | 50 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Lampas jauda | 10 W |
| Gaismas plūsma | 620 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6901029075304 |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Gaismas intensitāte | 1800 cd |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 25000 h |