| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED MODULE 400 FOR ELL* PACKAGED |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Platums | 110 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 600 mm |
| Augstums/dziļums | 45 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Sega veida | Citi |
| Gaismas izvads | Netiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks/asimetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Glancēts |
| Gaismas sadalītājs | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217478130 |