| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Filament Bulb G45 E27 2W 4000K 200lm Frosted |
| Zīmols | GTV Lighting |
| Kategorijas |
E27 LED spuldzes, 2 W
E27 LED spuldzes, 4000K E27 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 200 lm |
| Stara leņķis | 360 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902801358388 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902801358296 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902801359286 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 2012801488596 |
| Iepakojuma līmenis 5 | 2012801488787 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 40000 h |
a
a