| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Light bulb 3W G9 DIM 4000K 200 lm THORGEON |
| Zīmols | THORGEON |
| Kategorijas |
G9 LED spuldzes (kapsulas), 3 W
G9 LED spuldzes (kapsulas), regulējama spilgtuma G9 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 15.5 mm |
| Lampas efektivitāte | 67 lm/W |
| Garums | 44.5 mm |
| Nominālais spriegums | 200-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 3 W |
| Gaismas plūsma | 200 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4752280012575 |
| Sprieguma veids | AC |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |