| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Light bulb 1W G4 Non-Dim 2700K 100 lm THORGEON |
| Zīmols | THORGEON |
| Kategorijas |
G4 LED spuldzes (kapsulas), 1 W
G4 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G4 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 10 mm |
| Lampas efektivitāte | 100 lm/W |
| Garums | 31 mm |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 1 W |
| Gaismas plūsma | 100 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4752280012407 |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |