| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED light 600lm, 6W/110...240VUC, movem.detector/Push-IN terminals (7L.43.0.230.2100) |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Sadales skapju trauksmes un signāla bloki
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC000321 |
| Nominālais spriegums | 110-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823429410 |
| Montāžas metode | Magnētiskais |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Ar kontaktligzdu | Yes |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | No |
| Ar gaismas sensoru | Yes |
| Garums | 310.6 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Elektriskā pieslēguma veids | Stiprinājuma/skrūvju montāža |
| Lampas jauda | 9 W |