| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED lamp, IQ-LED C37E14 7,5W-CW, 7,5W, 830lm, 6500K, E14 (27299) |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 37 mm |
| Lampas efektivitāte | 111 lm/W |
| Lampas forma | Svece |
| Garums | 110 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Opāls |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 7.5 W |
| Gaismas plūsma | 830 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339272997 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 56 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 8 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 40000 |
| Spēka faktors | 0.5 |
The Kanlux iQ-LED means photobiological safety and eye-friendly colour temperature and reliability, all in the classic C37 design. iQ-LED bulbs provide full comfort of use and safety, which is confirmed by the TÜV Rheinland certificate.