| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU5,3 MR16 Spotlight Glass |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 718954 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 2.6 W |
| Gaismas plūsma | 260 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482055538 |