| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU5,3 MR16 Spotlight Basic |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 890912 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Krāsu temperatūra | 2900 K |
| Lampas jauda | 3.3 W |
| Gaismas plūsma | 250 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482347053 |