| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU5,3 MR16 Dim To Warm |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 890949 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Krāsu temperatūra | 2000-3000 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 290 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482021007 |