| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU4 MR11 Spotlight Glass |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 620497 |
| Kontaktligzda | GU4 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.4 W |
| Gaismas plūsma | 380 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482055514 |