| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 728103 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 5.7 W |
| Gaismas plūsma | 610 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482054463 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482054463 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482054463 |