| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 620503 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 3.6 W |
| Gaismas plūsma | 400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482054425 |