| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 2 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 3000K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 576957 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 2.4 W |
| Gaismas plūsma | 270 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482053695 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482053695 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482053695 |