| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp G9 Halo-LED 3-step |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 771391 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482053312 |