| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E27 PAR20 Dim To Warm |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 890954 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2000-3000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 380 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482021083 |