| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E27 G95 Soft Glow 3-step |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 749381 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2100 K |
| Lampas jauda | 6.5 W |
| Gaismas plūsma | 700 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482035349 |