| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED-lamp E27 C150 Industrial Vintage |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 891133 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2200 K |
| Lampas jauda | 5.8 W |
| Gaismas plūsma | 135 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482036582 |