| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E27 A60 Opaque filament RA90 |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
E27 LED spuldzes, 9 W
E27 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 735016 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 9 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482052988 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482052988 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482052988 |