| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 PAR16 Spotlight COB Reflector |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 890948 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482019639 |