| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 P45 Decoled Grace Smoke |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 3 W
E14 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 1800 K |
| Lampas jauda | 3 W |
| Gaismas plūsma | 50 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482058812 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482058812 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482058812 |