| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 Clear |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 0,5 W
E14 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2100 K |
| Lampas jauda | 0.3 W |
| Gaismas plūsma | 30 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482056658 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482056658 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482056658 |