| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 C37 Opaque Basic |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 891139 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 5.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482036971 |