| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 C35 Soft Glow |
| Zīmols | STAR TRADING |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 1 W
E14 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 627403 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2100 K |
| Lampas jauda | 0.8 W |
| Gaismas plūsma | 70 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482052414 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 7391482052414 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 7391482052414 |