| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 C35 Opaque Filament |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | D |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 771392 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 5.9 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482053800 |