| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp E14 C35 Clear 3-step |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 891241 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 4.2 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482046512 |