| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED lamp, BILO HI 8W E27-NW, 8W, 800lm, 4000K, E27 (26765) |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 45 mm |
| Lampas efektivitāte | 100 lm/W |
| Lampas forma | Apaļš/globa |
| Garums | 85 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Opāls |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 800 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339267658 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 17500 h |
| Nominālā strāva | 57 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 8 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 15000 |
| Spēka faktors | 0.5 |
Kanlux BILO HI ensures durability which was obtained thanks to innovative LED SMD technology and ceramic housing. All Kanlux BILO HI models are characterised by high luminous efficiency since they emit light of 800 lm beam at 8W power consumption. These sources with E14 screw and “ball” shape are perfect for sconces and chandeliers in all places where aesthetics and large amounts of light at low power are important.