| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Lamp B22 A60 Opaque filament RA90 |
| Zīmols | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 891131 |
| Kontaktligzda | B22d |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 7.5 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7391482036131 |