| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED KIT LOW 3-33V 2LF CGL |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | II |
| Jauda | 2.2 W |
| Lampas tips | LED |
| Nominālais spriegums | 218.5-241.5 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Nominālais darbības laiks | 1-3 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5205050907162 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5205050907162, 5205050907162 |