| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Indicator Light CX3 Green 12-48V AC/DC 412921 |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Sadales skapju trauksmes un signāla bloki
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001657 |
| Nominālais spriegums | 48 V |
| Maks. lampas jauda | 0.12 W |
| Lampas tips | LED |
| Lampas ligzda | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414970531957 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414970613882 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414970635631 |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Iebūvēts dziļums | 44 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Krāsa calotte | Zaļa |