| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED MR 11 GU10 230V 4W SMD 38 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 4 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 731134 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 330 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650528338 |