| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED MR11 GU10 230V 2W SMD 45 DEGREES CW WITH LENS SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 731154 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 240 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650531062 |